تعمیر کاتالیزور در کرج

تعمیر کاتالیزور در کرج را به ما بسپارید!

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌شود، کاتالیزور خودرو را بدون نیاز به خرید کاتالیزور جدید، تعمیر کرد، در این مقاله به شما خواهیم گفت. کاتالیست بخشی از سیستم اگزوز است که تمام گازهایی را که از موتور خودرو خارج می‌شود را قبل از انتشار در فضای بیرون، تصفیه می‌کند. این قطعه به اندازه طول عمر خودرو، دوام می‌آورد. خبر بد این است که کاتالیزور ممکن است مسدود شود و مشکلاتی را برای خودرو ایجاد کند. شاید با خود فکر کنید که در چنین شرایطی باید این قطعه را تعویض کرد. اما اینگونه نیست، زیرا در بسیاری مواقع امکان تعمیر کاتالیزور در کرج وجود دارد.

تعمیر کاتالیزور در کرج

کاتالیزور خودرو چه کاری انجام می‌دهد؟

قبل از اینکه در مورد تعمیر کاتالیزور در کرج صحبت کنیم، بهتر است با کارهایی که این قطعه حیاتی انجام می‌دهد، آشنا شوید. کاتالیزور در قسمت زیرین خودرو و در سیستم اگزوز، جایی بین منیفولد اگزوز و صدا خفه‌کن قرار دارد. این قطعه شبیه صداخفه‌کن است اما درون آن یک شبکه لانه زنبوری قرار دارد. سطح این شبکه لانه زنبوری معمولا با ترکیبی از فلزات گرانبهایی چون پلاتین، رودیوم و پالادیوم پوشانده می‌شود. هنگامی‎که گازهای خروجی از موتور از کاتالیزور گرم‌شده عبور می‌کند، دو اتفاق رخ می‌دهد:

 • کاتالیزور سولفید نیتروژن ناشی از احتراق را تجزیه کرده، گوگرد آن را می‌سوزاند و گاز نیتروژن را آزاد می‌کند.
 • اکسیداسیون، دومین کاری است که کاتالیزور خودرو انجام می‌دهد. این قطعه موجب می‌شود که هیدروکربن‌های نسوخته و مونوکسید کربن، اکسید شده و به گازهای بی‌خطر تبدیل شوند.

به‌طورکلی کاتالیزور خودرو، محصولات جانبی مضر موجود در اگزوز را فیلتر کرده و آن‌ها را می‌سوزاند. علاوه‌براین، کارایی خودرو را نیز بهبود می‌بخشد و باعث می‌شود تا عمر خودروی شما افزایش پیدا کند.

نشانه‌های خرابی کاتالیزور چیست؟

مانند هر قطعه یا لوازم جانبی خودرو، کاتالیزور برای همیشه دوام نخواهد آورد. بنابراین مهم است که علائم خرابی آن را بشناسید تا هرچه زودتر برای تعویض یا تعمیر کاتالیزور در کرج اقدام کنید.

برخی از نشانه‌های خرابی کاتالیزور به شرح زیر هستند:

 • گازهای موجود در اگزوز از زیر کابین خودرو نشت می‌کنند
 • هنگامی که خودروی شما در حال حرکت است، صدای غیرمعمول شبیه تق‌تق از زیر کابین می‌شنوید.
 • چراغ چک موتور روشن شده است.
 • بوی بدی شبیه تخم مرغ گندیده از اگزوز به مشام می‌رسد. ممکن است هنگام رانندگی یا زمانی که بیرون از وسیله نقلیه خود ایستاده‌اید، متوجه این موضوع شوید.
 • شتاب و توان خودرو کاهش یافته است.
 • کاتالیزور، بیش از حد داغ شده و گاهی اوقات از شدت حرارت به رنگ قرمز درمی‌آید.

تعمیر کاتالیزور کرج

اگر برای تعمیر کاتالیزور در کرج اقدام نکنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

هر زمان که متوجه شدید کاتالیزور دچار مشکل شده، باید فورا وسیله نقلیه خود را نزد تعمیرکار کاتالیزور در کرج ببرید. اجازه ندهید هزینه تعمیر کاتالیزور، شما را بترساند. زیرا این موضوعی نیست که بتوانید آن را برای مدت طولانی به تعویق بیندازید. نشانه‌های دیگر خرابی کاتالیزور ممکن است به اشکال دیگر ظاهر شوند. برای مثال، شاید متوجه افزایش مصرف سوخت خودرو خود شوید.

ادامه مشکلات کاتالیزور، ممکن است منجر به کندی موتور، آسیب به موتور و از کار افتادن موتور شود. رسیدگی فوری به این نگرانی‌ می‌تواند استرس شما و هزینه تعمیر کاتالیزور در کرج را کاهش دهد. حتی اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که موتور خودرو دچار مشکل نشود، باز هم در زمان معاینه فنی خودرو نمی‌توانید خرابی کاتالیزور را نادیده بگیرید. زیرا مسئول معاینه فنی به دلیل وجود ایراد در عملکرد کاتالیزور، آلایندگی خودروی شما را تایید نمی‌کند و برگه معاینه فنی برای شما صادر نمی‌شود.

برای حل مشکلات کاتالیزور، پیشنهاد می‌کنیم به بهترین تعمیرگاه کاتالیزور در کرج مراجعه کنید تا تعمیرکاران باتجربه با استفاده از تجهیزات اختصاصی، آن را عیب‌یابی کنند و مشکلات آن را برطرف کنند. درصورتی‌که مشکل کاتالیزور خودروی شما جدی باشد، شاید مجبور شوید آن را با یک کاتالیزور جدید، جایگزین کنید. اگر به دنبال تعمیر تخصصی کاتالیزور در کرج هستید، ما در مجموعه خود، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

راه های تعمیر کاتالیزور در کرج

راه‌های تعمیر کاتالیزور در کرج چیست؟

برای تعمیر کاتالیزور، راه‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه به رایج‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تیون‌آپ ایتالیایی

تیون‌آپ ایتالیایی، یکی از پرطرفدارترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌هایی است که برای تعمیر کاتالیست انجام می‌شود. همانطور که می‌دانید، کاتالیزور خودرو برای اینکه بیشترین کارایی را داشته باشد و بتواند از عهده وظایف خود به خوبی بربیاید، باید به درجه حرارت معینی برسد. افرادی که با خودرو، بیشتر در مسافت‌های کوتاه و در سطح شهر رانندگی می‌کنند، به دلیل اینکه سرعت کمی دارند، هیچگاه کاتالیزور به اندازه کافی گرم نمی‌شود تا بتواند آلاینده‌های مضر را بسوزاند. از این‌رو تعمیرکاران حرفه‌ای کاتالیزور، تیون‌آپ ایتالیایی را پیشنهاد می‌دهند.

برای این کار بهتر است به یک جاده خلوت بروید و با خودرو مسافتی را با سرعت و شتاب بالا رانندگی کنید. بدین‌ترتیب کاتالیست به دمای مطلوب می‌رسد و ذراتی که منافذ شبکه لانه زنبوری را مسدود کرده‌اند را می‌سوزاند. البته در حین انجام تیون‌آپ ایتالیایی، جوانب احتیاط را در نظر بگیرید و با سرعت مجاز رانندگی کنید.

استفاده از بنزین سوپر و محلول‌های تمیزکننده کاتالیزور

استفاده از سوخت باکیفیت، یکی دیگر از کارهایی است که می‌توانید برای تمیز کردن کاتالیزور انجام دهید. بنزین سوپر، موادی درون خود دارد که می‌تواند رسوبات و دوده‌های باقیمانده در کاتالیزور را از بین ببرد. بنابراین اگر احساس کردید که کاتالیزور خودرویتان، دچار گرفتگی شده، چند بار پشت سرهم از بنزین سوپر استفاده کنید.

اگر به بنزین سوخت دسترسی ندارید، می‌توانید از محلول‌های تمیزکننده کاتالیزور کمک بگیرید. کافی است یک بطری از آن را داخل باک خودرو خالی کرده و به اندازه یک باک پر بنزین با خودرو رانندگی کنید. اگر مشکل، گرفتگی کاتالیزور باشد، به احتمال زیاد با این کار برطرف خواهد شد.

راه های تعمیرکاتالیزور در کرج

تعمیر موتور خودرو

بسیاری از مشکلات کاتالیزور ناشی از مشکلاتی است که در موتور خودرو وجود دارد. بنابراین یکی دیگر از راه‌حل‌های تعمیر کاتالیزور در کرج این است که موتور خودرو را تعمیر کنید. پس از این که ایرادات موتور خودرو برطرف شد، به سراغ رفع مشکلات کاتالیزور بروید.

تعمیر مشکلات اگزوز

اگر لوله اگزوز سوراخ باشد، گازهای خروجی از موتور به بیرون نشت پیدا می‌کنند. همچنین اگر سنسور اکسیژن خراب شده باشد، نمی‌تواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد و عملکرد کاتالیزور را بررسی کند. از این‌رو لازم است که مشکلات اگزوز را برطرف کنید تا بعد از آن به سراغ تعمیر بروید.

شستشوی کاتالیزور

یکی دیگر از روش‌های تعمیر کاتالیزور، شستشوی آن است که باعث می‌شود، شبكه لانه زنبوری از هرگونه آلودگی و دوده پاک شود. اما افراد مبتدی نمی‌توانند این کار را به تنهایی انجام دهند. زیرا باید کاتالیزور را از جای خود باز کنند و در محلول مخصوص قرار دهند. از این‌رو توصیه می‌کنیم، برای شستشو و تعمیر کاتالیزور در کرج، خودرویتان را نزد ما بیاورید تا تیم حرفه‌ای و آموزش‌دیده ما، با استفاده از ابزارهای مخصوص، کاتالیزور خودروی شما را باز کنند و به وسیله محلول استاندارد آن را شستشو دهند.

سخن پایانی

یک کاتالیزور معیوب می‌تواند منجر به عملکرد ضعیف موتور و همچنین مشکلات مرتبط مانند نشتی موتور و اگزوز، خرابی سنسورهای اکسیژن و محدود شدن جریان گاز شود که همگی بر روی عملکرد خودرو اثر منفی می‌گذارند. به‌همین‌دلیل هر موقع که احساس کردید کاتالیزور خودرویتان دچار مشکل شده، آن را نزد بهترین تعمیرکار کاتالیزور در کرج ببرید تا ایرادات آن را شناسایی و برطرف کند. ما در مرکز تعمیر کاتالیزور، تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه، رضایت مشتریان را بدست آوریم. برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه تعمیر کاتالیزور، با ما تماس بگیرید.

8 دیدگاه برای “تعمیر کاتالیزور در کرج

 1. דירות דיסקרטיות בעכו گفته:

  בוודאי תמצאו עבורכם נערות ליווי
  בחיפה או בקריות המשתמש בתמונות אמיתיות ואפילו בסרטונים המוצגים
  באתר. דירות דיסקרטיות בבאר שבע – הרגע
  שכל הפנטזיות מתגשמות לך במקום אחד יש רגעים בחיים בהם אפשר ואפילו רצוי להגשים את
  כל מה שרץ לכם בראש, אחד מהם
  זה להזמין דירה דיסקרטית בבאר שבע ולהיווכח בעצמכם כי החלום
  שלכם גם הוא יכול להפוך מציאות.
  כן, זה אפשרי וזה אפילו הכרחי, זה יכול לשנות לכם את החיים מהקצה אל הקצה ולכן אנו בפורטל הבית מזמינים אתכם להצטרף ללא חשש לשירות
  שיעשה סדר לא רק בחיי המין שלכם אלא הרבה
  מעבר לכך. אם פעם היה נחשב שירות זה יקר מדי שהרי היום יותר ויותר גברים ונשים מחפשים לשלב בחיי המין שלהם מפגשים שווים ביותר עם נערת ליווי בכל רחבי הארץ
  ובפרט בבאר שבע- בירתה של הנגב.
  כעיר סטודנטיאלית, באר שבע מתאפיינים
  בחיי חברה עשירים ומגוונים, כאשר מוקדי הבילוי של העיר באר שבע הולכים ומתרבים במהלך השנים האחרונות.

  במהלך השנים האחרונות התפתחה בבאר שבע סצנת בילויים תוססת ודינמית בה לוקחים חלק הסטודנטים המתגוררים
  בעיר, תושבי העיר ובליינים מכל אזור הדרום.

  במהלך העשורים האחרונים, ובעיקר מתחילת
  המאה הנוכחית, באר שבע זוכה לתנופת פיתוח בכל תחומי החיים, כאשר יותר ויותר מרכזי תעשייה מתקדמת
  מוקמים ברחבי העיר והיא נחשבת כיום לבירת הסייבר של מדינת ישראל לנוכח
  ריכוז חברות ההייטק הרבות הפועלות בשטחה
  של העיר.

 2. https://exoticsenualoriental.com/categor/Discreet-apartments-in-Tel-Aviv.php گفته:

  היות וזה לא נראה מקצועי לעבוד מהבית, רופאים רבים נמצאים במרדף תמידי אחר קליניקות להשכרה שיוכלו להשתמש בהן
  וליהנות משירות אדיב ונעים. זוהי עובדה ידועה ולכן,
  זוגות באים לקבל טיפול של עיסוי מפנק בלוד
  , או בכל אזור אחר בארץ תוכלו לבחור את המעסה על
  פי האזור שבו אתם גרים. המעסה מתמקד ברקמות העוטפות את השרירים, כך שגם
  אם אתם מגיעים לחוצים, מתוחים וכווצים, אתם עתידים לצאת משוחררים, רעננים ומאד חיוניים.
  משום שמדובר בחוויה בריאה, יש להשתדל לא להיות במתח ואפילו לתכנן את הכול כך שתוכלו להגיע
  גם לפני הזמן לעיסוי מפנק בלוד , אם מדובר בעיסוי המתבצע בקליניקה
  בלוד של המעסה. מאוחר יותר, הפך הטיפול בעיסוי לפרקטיקה מקובלת גם
  ביוון ובהודו. המתמחה בעיסוי מפנק בחדרה עד הבית, יגיע אליכם עם כל
  הציוד הדרוש ליצירת האווירה הרצויה בזמן הנוח לכם ביותר.
  יתרה מזאת, כל התמונות חדשות לגמרי.

  וחושני מכף רגל עד הראש לאורך כל
  הגוף. ריפיון הגוף מגיע לאחר העיסוי בלוד, אך לאורך העיסוי המטופל לעיתים ירגיש חוסר
  נוחות ומעט כאב בשל הלחיצות.

  Stop by my web-site :: https://exoticsenualoriental.com/categor/Discreet-apartments-in-Tel-Aviv.php

 3. https://perle-escorte-trans.com/region/Discreet-apartments-in-the-center.php گفته:

  פרטיות מלאה, ים של פינוקים – החל מ 150 – שווה!

  המטרה היחידה של האתר היא לספק לתושבי בת ים מידע מלא על עיסוי אירוטי מפנק.

  אצלנו בייעוץ המשכנתאות אתם תקבלו יחס אדיב,
  אנושי, שקשוב לצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח
  הדגשים אצלנו הם אמינות , מקצועיות ,
  יושרה וכמובן השגת המטרה ! הם מוצאים
  את הדברים החשובים ביותר- את הרוגע, אבל לא מתפשרים על הפרטיות שלהם.
  מגוון הרהיטים הם בסגנון נורדי
  סקנדינבי מעוצבים בגימור מוקפד ונקי
  המשדרגים כל חלל. ישנם מכוני
  עיסויים בצפון מעוצבים ומזמינים שניתן להגיע אליהם.
  תוכלו להזמין מתוך מגוון של עיסויים את העיסוי שלו אתם זקוקים כמו: עיסוי מרגיע ונעים,
  עיסוי משחרר, עיסוי בשמן חם, עיסוי טנטרי, עיסוי מקצועי ומפנק בנתניה/השרון .
  ישנו סיכוי סביר שבהרמת הטלפון תוכלו
  להיפגש עם נערת ליווי אשר תמונותיה לא מפורסמות בפורטל
  זה. תוכלו להזמין מתוך מגוון של
  עיסויים את העיסוי שלו אתם זקוקים כמו:
  עיסוי מרגיע ונעים, עיסוי משחרר, עיסוי בשמן
  חם, עיסוי טנטרי, עיסוי מקצועי ומפנק
  בהרצליה. עיסוי מפנק כללי, הוא סוג עיסוי קלאסי שמטרתו להקל על המתח הגופני והעצבני.

  My site; https://perle-escorte-trans.com/region/Discreet-apartments-in-the-center.php

 4. https://papillonvip.com/city/Discreet-apartments-in-Ashdod.php گفته:

  צעירה מדהימה, יפהפיה ואיכותית
  מזמינה לעיסוי לוהט מפנק וחושני ביותר.
  EILAT VIP אילתנערות הליווי לעיסוי בלבד!
  שירותי הליווי שמים את איזור הדרום על המפה והופכים אותו למתחרה עם
  תל אביב, גוש דן והצפון. המרכז לויג’נאנה
  יוגה תל אביב הוא מרחב להוראה ואימון מעמיקים של יוגה.
  המרכז ממוקם ברחוב ירוק ונעים
  בלב העיר הסואנת, והוא מאפשר אימון מדוייק ומאתגר שנעשה מתוך
  התבוננות ושקט. אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו אחד אחד, מתוך אמונה שהשלם גדול מסכום חלקיו, שמים
  על הפיצה את הרוטב הסודי שלנו
  מהעגבניות המתוקות ביותר, עם עשבי התיבול הטריים שלנו והתוספות המגוונות והאיכותיות שתוכלו להוסיף.
  מצא משרד ליווי בירושלים בקרבת
  איזור מגורך ופרגן לעצמך בילוי עם נערת ליווי
  בירושלים לטעמך. מרינה נערת
  ליווי חדשה בחיפה מחכה להזמנה לביתך או… אתם מחפשים אינסטלטור בחיפה
  או בקריות? חיפשתם חברת הובלות
  דירות בחיפה והסביבה ? אין אדם אשר יציעו לו
  עיסוי מפנק בהשרון והסביבה , או בכל אזור
  בארץ והוא יסרב להצעה מפתה זו.אם יציעו לכם עיסוי מפנק
  ברגע הזה לבטח תקפצו על ההצעה.

  Also visit my website https://papillonvip.com/city/Discreet-apartments-in-Ashdod.php

 5. https://bustyvixennicole.com/region/Discreet-apartments-in-Ashkelon.php گفته:

  משום שמדובר בחוויה בריאה, יש להשתדל לא להיות במתח ואפילו לתכנן את הכול כך שתוכלו להגיע גם
  לפני הזמן לעיסוי מפנק בנתניה/השרון , אם מדובר בעיסוי המתבצע בקליניקה בנתניה/השרון של המעסה.
  הכול תחת קורת גג אחת. בבתי המלון לא ניתן להשכיר
  חדרים לפי שעה ולכן הדרך הקלה והפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות השכרה של דירות דיסקרטיות בחולון או דירות דיסקרטיות במרכז,
  לפי העדפתכם. בבתי המלון לא ניתן להשכיר חדרים לפי שעה ולכן הדרך
  הקלה והפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות השכרה של דירות דיסקרטיות בגבעתיים או דירות דיסקרטיות במרכז, לפי העדפתכם.

  בבתי המלון לא ניתן להשכיר חדרים לפי שעה ולכן
  הדרך הקלה והפשוטה ביותר לעשות זאת
  היא באמצעות השכרה של דירות
  דיסקרטיות ברחובות או דירות דיסקרטיות במרכז, לפי העדפתכם.

  דירות דיסקרטיות מפוזרות בכל מיני אזורים בארץ ותוכלו למצוא דירות דיסקרטיות במרכז ואפילו דירות דיסקרטיות בחולון.
  תוכלו למצוא מרכזי ספא באזורים הררים וכפריים,
  הרחק מערים גדולות ויבחרו בהם אנשים שמעדיפים אזורים מוקפים בטבע ובירוק.

  my web-site :: https://bustyvixennicole.com/region/Discreet-apartments-in-Ashkelon.php

 6. https://russian-playmates.com/region/Discreet-apartments-in-Tiberias.php گفته:

  קליניקות בוטיק ממש על הים !
  באמצעות עיסוי נוגעים במערכת העצבים המרכזית
  ואז מתרחש שחרור של מתח וסטרס וכן
  טיפול באמצעות לחיצות באמצעות גירוי חיישנים על גבי העור עצמו וסילוק הכאב ( מכנו רצפטורים).

  כאמור, מערכת העצבים הינה המערכת השנייה בחשיבות והיא מתחלקת
  למערכת המרכזית שהיא המוח והמערכת המשנית
  שהיא פריפרית והיא עמוד השדרה ואותם חיישנים שיש על גבי העור.
  בתשובה לשאלה זו, יש לזכור את אחד מתפקידי עמוד השדרה – המקרה – שמטרתו לתפור את מבני חוט השדרה מפגיעות הקשורות לאוסטאוכונדרוזיס בעמוד השדרה או משינויים הרסניים אחרים.
  מי שגר ליד שדרות העצמאות או רחוב הרצל צריך לבדוק את הזמינות
  של עיסוי אירוטי ומכוני ספא מפנקים, בעוד תושבי
  רחוב ניסנבאום, מבצע סיני או אנה פרנק
  יתמקדו באיזורים אחרים מבחינה גיאוגרפית.
  יתרון נוסף ששירותי ספא עד הבית שלנו נותנים לכם הוא
  חיסכון בזמן יקר. התהליך הטיפולי מתחיל בהבנה של מצבו של המטופל וזאת על ידי הקשבה למטופל ותשאול לגבי
  אורך החיים ומערכות הגוף השונות
  וזאת על מנת לקבל רקע נרחב עד כמה שאפשר עליו.
  כך למשל, אם אתם סובלים מכאבים לא תדרשו לסבול מנסיעה מטלטלת עד הספא.
  כמו כן, באמצעות העיסוי ילמד המעסה את
  מקבל העיסוי ויבין מהן מגבלותיו, ממה
  הוא חושש ואיך הגוף מגיב, אם בכלל לטיפול ומה נדרש לעשות על מנת לשפר את תגובתו.

  Feel free to surf to my webpage https://russian-playmates.com/region/Discreet-apartments-in-Tiberias.php

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.